Sotigu-Consulting
Biuro Service Niemcy
Wysokiej jakości usługi
Profesjonalna pomoc i doradztwo dla firm budowlanych w Niemczech. Zarabiaj na niemieckim rynku budowlanym, zapomnij o formalnościach i biurokracji.
Profesjonalne doradztwo w prowadzeniu firmy w Niemczech
Gwarancja szybkiej obsługi
W razie nieobecności jednego pracownika Twoją sprawę przejmie natychmiast inny fachowiec. W naszym biurze każdy problem Twojej firmy jest priorytetem.
Rozliczenia podatkowe twojej firmy w Niemczech
Fachowo i bezpiecznie
Bezpieczeństwo Twojej Firmy. Kompletna dokumentacja Twojej firmy będzie u nas przechowywana w dwóch wersjach: papierowej oraz elektronicznej.

Niemiecki rynek to Twoja szansa

Przeniesienie firmy do NiemiecNiemiecka gospodarka jest potężna i stabilna. Niemiecki rynek budowlany należy do największych i najbardziej dynamicznych w Europie. Przeniesienie działalności gospodarczej do Niemiec oznacza pozyskanie nowych klientów, atrakcyjne zlecenia oraz nareszcie takie zarobki, na jakie Twoja firma zasługuje!

Boisz się o zbyt trudny start lub niezrozumiałe Niemieckie przepisy ? Zaufaj najlepszym fachowcom i odetchnij z ulgą!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zakładanie firm w Niemczech - Eliza Sotgiu Doradztwo

Biuro wymiany informacji podatkowych sprawdza zagraniczne firmy

Podjęcie współpracy z firmą zarejestrowaną za granicą może być ryzykowne. Zwłaszcza wtedy, gdy o nowym zleceniodawcy lub kontrahencie niczego nie wiemy. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że w razie problemów uda nam się odzyskać pieniądze. Dlatego przed podjęciem zobowiązania za zachodnią granicą warto skorzystać z możliwości sprawdzenia niemieckiej firmy w polskiej Izbie Skarbowej.

Zacieśnienie współpracy administracyjnej w Unii Europejskiej sprawiło, że mamy obecnie dostęp do informacji o podmiotach gospodarczych z każdego kraju członkowskiego. Polskie biuro wymiany informacji podatkowych prowadzone jest przez Izbę Skarbową w Poznaniu, do której można kierować zapytania na temat dowolnej firmy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku, gdy decydujemy się na dłuższy wyjazd do pracy do Niemiec, Austrii, Anglii, Holandii, czy innego europejskiego kraju, albo gdy rozważamy propozycję współpracy z zarejestrowanym za granicą przedsiębiorstwem. Wtedy Polska Izba Skarbowa prześwietli zagraniczną firmę po kątem:

- legalności działania - czy dany podmiot jest prawidłowo zarejestrowany, nie działa jako firma fikcyjna i czy posiada odpowiednie dla danej branży uprawnienia

- wypłacalności - czy interesująca nas firma posiada w ogóle numer podatkowy, czy regularnie opłaca podatki oraz czy nie są prowadzone przeciwko niej postępowania skarbowe lub egzekucyjne.

Biuro wymiany informacji podatkowych przyjmuje zapytania w formie pisemnej. Sprawdzenie nowego pracodawcy lub kontrahenta nie wymaga więc wiele zachodu, a w niektórych przypadkach może uratować nas przed osobistą tragedią, jaką jest strata zainwestowanego kapitału lub niemożność odzyskania ciężko zarobionych pieniędzy.

Unternehmen in Deutschland

Consultingservice

Eliza Sotgiu

St. Nr. 207/275/04444
Adres:

JAKOBSTR. 25

02826 Görlitz / Zgorzelec

Niemcy

Telefon:

+49 3581 66 79 66

+49 173 458 47 14 

Fax:

+49 3581 76 40 02

Telefon kom. z Polski:

575 185 086

Biuro czynne:

Poniedziałek – Piątek
od godz. 9.00 do 16.00
Poza wyznaczonymi godzinami po umówieniu terminu.

Szukaj w serwisie

Zaufaj najlepszym fachowcom

Biuro Rachunkowe Niemcy

Profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników sprawią, że rachunkowość przestanie być problemem, a Twój biznes otworzy się na nowe możliwości. Jesteśmy tu po to aby pomagać polskim przedsiębiorcom i załatwiać za nich całą papierkową robotę, skontaktuj się z nami już dziś.