Biznes i firma w Niemczech na wyciągnięcie ręki

Rejestracja i prowadzenie firmy w Niemczech - Eliza Sotgiu

Polska firma w Niemczech

ZAKŁADANIE FIRMY W NIEMCZECH Z NAMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ

Tysiące polskich specjalistów od budownictwa przekonało się już, że rejestracja firmy u naszych zachodnich sąsiadów to wielokrotnie wyższe zarobki i szansa rozwoju. Aby pracować bez ograniczeń wystarczy poznać przepisy niemieckiego prawa, lub poradzić się fachowca od rachunkowości i podatków.

LEGALNA PRACA TO CZYSTY ZYSK

Niemiecki rynek to niezliczone możliwości pozyskiwania nowych klientów i zleceń. Jednak zgodnie z niemieckim prawem każdy polski wykonawca ma obowiązek zarejestrować swoją firmę, odprowadzać podatki, prowadzić księgi rachunkowe i przestrzegać niemieckich przepisów. Każda polska firma w Niemczech zeznanie podatkowe musi złożyć w określonym terminie oraz uzupełnić je wymaganą dokumentacją.

Głównym problemem polskich przedsiębiorców jest strach przed zawiłymi paragrafami niemieckiego prawa. Źle wypełnione rozliczenie podatkowe, przegapiony zwrot podatku lub podwójne opodatkowanie to poważna strata czasu i pieniędzy. Zlecając rejestrację i prowadzenie firmy zaufanym księgowym zyskujemy pewność, że pracujemy legalnie i w pełni wykorzystujemy możliwości niemieckiego rynku budowlanego.

TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

Nie jesteś jeszcze przekonany, czy dasz radę otworzyć i prowadzić firmę za zachodnią granicą? Skontaktuj się bez zobowiązań z naszym biurem rachunkowym. Nasi fachowcy przedstawią Ci indywidualnie opracowany plan działania i pokażą Ci, że Twoja firma w Niemczech leży naprawdę na wyciągnięcie ręki!

Unternehmen in Deutschland

Consultingservice

Eliza Sotgiu

St. Nr. 207/275/04444
Adres:

JAKOBSTR. 25

02826 Görlitz / Zgorzelec

Niemcy

Telefon:

+49 3581 66 79 66

+49 173 458 47 14 

Fax:

+49 3581 76 40 02

Telefon kom. z Polski:

575 185 086

Biuro czynne:

Poniedziałek – Piątek
od godz. 9.00 do 16.00
Poza wyznaczonymi godzinami po umówieniu terminu.

Szukaj w serwisie