Najszybszy czas działania

Zapewniamy założenie firmy w Niemczech już w 24 godziny od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów.

10 lat doświadczenia

Jesteśmy nr 1 firmą z siedzibą w Görlitz, która od 10 lat specjalizuje się w rejestracji firm budowlanych na terenie Niemiec, skutecznie pomagając Polakom rozwijać biznes w Niemczech i zwiększać zyski.

Fachowe doradztwo

Służymy profesjonalnym wsparciem, doradzamy, jaka forma działalności będzie najkorzystniejsza dla prowadzenia firmy budowlanej w Niemczech i nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Kompleksowa pomoc

Gwarantujemy wypełnienie wszystkich formalności związanych z rejestracją i prowadzeniem firmy w Niemczech, pomagamy w założeniu konta bankowego, załatwieniu pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, a także w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i znalezieniu najkorzystniejszego ubezpieczenia w Niemczech.

Najwyższa jakość usług w przystępnej cenie

Rozumiemy biznes i wyzwania, jakie stoją przed nowo powstałą firmą, dlatego proponujemy naszym klientom wysoki standard usług w atrakcyjnej cenie, która mile zaskakuje.

Zero ukrytych kosztów

Proponujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy. Nie mamy żadnych kruczków w umowie, nasi klienci dokładnie wiedzą, ile i za co płacą, dzięki czemu współpraca jest zawsze satysfakcjonująca.

Bezpieczeństwo

Pomagamy unikać błędów w założeniu firmy budowlanej w Niemczech wynikających z nieznajomości przepisów podatkowych i prawa niemieckiego, oszczędzając tym samym Państwa czas i pieniądze.


TOP

Firma w niemczech   Oferta   Mapa strony   Impressum   Polityka prywatności